Waga tensometryczna

Od lat specjalizujemy się w dystrybucji rozwiązań związanych z tensometrycznym pomiarem wagi. W dystrybucji mamy bogatą gamę tensometrów, czujników oraz przetworników od najlepszych producentów na rynku. Poza pojedynczymi komponentami sprzedajemy również gotowe do użytku wagi tensometryczne o przeznaczeniu przemysłowym. 

Najwyższej jakości wagi tensometryczne

Wszystkie modele wchodzące w skład tej kategorii wykonane zostały przy wykorzystaniu najwyższej jakości podzespołów. Sprawia to, że niezależnie od środowiska pracy czy intensywności eksploatacji waga tensometryczna zawsze wyróżnia się wysoką precyzją. Wysokogatunkowe materiały zapewniają urządzeniom wieloletnią niezawodność i odporność na warunki środowiskowe (wilgoć, chemia, zapylenia) oraz uszkodzenia mechanicznie. Nie sposób nie wspomnieć także o rozbudowanej funkcjonalności, która znacząco ułatwia pracę fachowcom odpowiedzialnym za pomiary. Dzięki takim możliwościom, jak bieżące odczyty masy, komunikacja z PLC lub sterowanie dozowaniem produktu, wykonywanie obowiązków jest szybsze i efektywniejsze. W zależności od potrzeb wagi tensometryczne możemy wyposażyć w dowolny tensometr oraz miernik z katalogu produktowego.

ZAUFALI NAM

Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image