Firma

O nas

Od ponad 30 lat dostarczamy rozwiązania do pomiaru masy i siły. Dzięki nabytemu doświadczeniu posiadamy szeroką wiedzę na temat zróżnicowanych układów wagowych oraz wyzwań stawianych tensometrom w ich codziennej pracy. Z pasją wspieramy w Polsce rozwój przemysłu 4.0.

 

Oferujemy tensometry do produkcji wszelkiego rodzaju wag przemysłowych - wag zbiornikowych, wag dozujących, pras, wag taśmociągowych, wag do węzłów betoniarskich, wag do rolnictwa i innych. Obecnie czujniki wagowe odpowiadają nie tylko za sam pomiar masy, ale pełną automatyzację procesów ważenia i usprawnienie pracy całego zakładu.

Gwarancja najwyższej jakości urządzeń

Polityką firmy jest dostarczanie rozwiązań mających pracować maksymalnie długo i bezawaryjnie. Zwracamy uwagę na warunki środowiskowe oraz czynniki zewnętrzne mogące mieć wpływ na stan urządzeń oraz poprawność ich funkcjonowania. Oferujemy czujniki najwyższej jakości, certyfikowane i spełniające wszystkie niezbędne normy i standardy.

 

Główne cechy produktów to:

  • wykonanie z aluminium, stali stopowej lub stali nierdzewnej
  • klasy dokładności OIML od C3 do C6
  • klasy szczelności IP67, IP68 i IP69k
  • podwyższone zakresy temperaturowe
  • wykonanie do stref przeciwwybuchowych ATEX
  • przemysłowe interfejsy transmisji danych
  • komunikacja z PLC, SCADA i innymi systemami
 

Wykwalifikowana kadra i współpraca z wiodącymi na rynku producentami pozwala nam dostarczać rozwiązania umożliwiające ważenie dowolnych konstrukcji. Zakres naszych możliwości rozciąga się od kilku gram do tysięcy ton i uzależniony jest wyłącznie od Państwa potrzeb.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stałą ofertą, a także do składania zapytań poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Każde pytanie traktujemy indywidualnie i przykładamy dużą wagę do spełniania oczekiwań naszych klientów.

Zadzwoń i pozwól nam stworzyć nowe rozwiązanie, które spełni wszelkie Twoje oczekiwania!

 

Firma Sensocar jest światowym leaderem w produkcji tensometrów spełniającym najbardziej wymagające oczekiwania. Wieloletnia współpraca i wspólne wartości oparte na biznesie rodzinnym sprawiają, że jesteśmy dumni z naszego partnerstwa z firmą Sensocar!

 

Ponadto oferujemy również tensometry wagowe i elektronikę pomiarową wszystkich innych producentów obecnych na rynku: Utilcell, Zemic, HBM, Flintec, Vishay, Revere, Tedea, Keli i innych.

ZAUFALI NAM

Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image